Root line:

O spoločnosti

O spoločnosti

Firma BELOS Slovensko vznikla v roku 2002 ako priame zastúpenie švédskeho výrobcu komunálnej techniky STIGA BELOS AB na Slovensku, spadajúci do koncernu GGP. V roku 2012 sa stáva členom skupiny KÄRCHER Group. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Bratislave odkiaľ je komunálna technika distribuovaná po celom Slovensku.

Od roku 2014 je spoločnosť BELOS Slovensko partnerom KÄRCHER Slovakia v oblasti predaja a servisu komunálnej a čistiacej techniky.

Komunálny stroj Belos Trans Pro a Belos Trans Giant je využiteľný v každom ročnom období za každého počasia. Dôvodom prečo tento stroj nachádza využitie po celý rok je bohatá ponuka príslušenstva. Veľmi dôležitá je aj rýchlosť a jednoduchosť pripojenia všetkých adaptérov pomocou hydraulických rýchlospojok a rýchlozávesov.

Celý rad príslušenstva zahŕňa: kosačky nožové, cepové, vretenové, so zberom a bez zberu, priekopové rameno, zametacie adaptéry so zberom a bez zberu, zhrňovacie radlice, snehovú frézu, sypače a rozmetadla, frézu na pne, atď.

Belos Trans Pro a Belos Trans Giant má nesporné kvality vďaka premysleným švédskym konštrukčným riešeniam bez kompromisov získaných počas dlhoročnej tradície a ich využitím vo svete, pričom kvalitu tohto stroja si mohlo overiť už aj niekoľko spokojných zákazníkov na Slovensku.

Nezanedbateľná je aj skutočnosť, že servis zabezpečujeme priamo v spolupráci so švédskym výrobcom do 24 hodín.

zavrieť

Oznamy

20.05.2015

Fotky z výstavy

design by soltec